Son bildiri gönderim tarihi 20 Nisan 2018'dir. -

Kayıt

Sempozyum Kayıt Ücreti: 45.-TL (KDV dahil)

Kayıtlarımız 300 kişi ile sınırlıdır. Kayıtlarımız devam etmektedir. Kontenjanımızın dolması halinde web sitemiz üzerinden duyuru yapılacaktır.

Kayıt formunu 2 sayfa ve eksiksiz şekilde doldurarak , havale-EFT dekontunuz veya kredi kartı bilgileriniz ile birlikte 0216 541 01 08’e fakslayınız yada kokhucre@conplus.org adresine mail gönderiniz.

Kayıt bedelleri aşağıdakileri kapsamaktadır:

                  - Bilimsel oturumlara ve stand alanına giriş, katılım sertifikası

                  - Katılım ücretlerinde KDV (%18) dahildir.

Kayıt iptalleri en geç  15 Nisan 2018 tarihine kadar kabul edilecek olup, bu tarihten sonra sadece isim değişiklikleri yapılabilecektir.

Gönderilen Kayıt Formu ve ödeme dekontuna istinaden en geç 5 iş günü içinde başvuru sahibine konfirmasyon maili gönderilecektir. Konfirmasyon maili ulaşmamış katılımcılar kokhucre@conplus.org adresinden talep edebilirler. Konfirmasyon maili ulaşmamış kişilerin sempozyum kayıtları tamamlanmış sayılmamaktadır.

GENEL BİLGİLER:

Katılım Sertifikası: Toplantı katılım sertifikası 11 Mayıs 2018 tarihinde Toplantı Kayıt masasından dağıtılacaktır.

Yaka Kartı: Tüm katılımcıların toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve aktiviteler esnasında yaka kartlarını takmalarını rica ederiz.

Davet Mektubu: Toplantı katılımı için, kurumlara verilmek üzere talep edilecek toplantı davet yazısı isteyen katılımcılara gönderilecektir.


Silüet